מה מצפה לך אצלנו ב- K&J

גישה אישית

גישה אישית לכל מטופל צרכים ייחודיים משלו. בסיוע דימות במחשב, מצלמות המותאמות לצילומי פנים הפה, תמונות ומודלים, צוות ק&ג מספקים הסברים מקיפים על אופציות הטיפול השונות ועובדים עם כל מטופל לבניית תכנית אופטימלית ומותאמת אישית.

שירות

אנו גאים מאד באיכות הצוות ובשירות שהם מעניקים. רוב חברי הצוות עובדים במרפאה מזה שנים רבות. הם מכירים את המטופלים, והמטופלים מכירים אותם. פניות טלפוניות נענות במהירות על ידי מענה אנושי. אנו מכבדים את זמנך, ומוקירים את דעתך. אנו מתאמצים כל הזמן לזכות בנאמנותך.

בטיחות

אנו שומרים על הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות ושל פיקוח למניעת זיהומים. אנו משתמשים עד כמה שניתן בציוד חד פעמי, ושיטת החיטוי בפיקוח מחשב בה אנו משתמשים מבטיחה הגנה הן לצוות והן למטופל נגד זיהומים הדדיים.

איכות

החומרים והטכניקות בהם אנו משתמשים מבטיחים את התוצאות הטובות ביותר. כל אחד מהרופאים במרפאה מקדיש שעות רבות בשנה להמשך הכשרה מקצועית בישראל ובחו"ל על מנת להבטיח שאנו מעודכנים בכל מה שמתחדש ברפואת השיניים.

אסתטיקה

הופעה ומראה חיצוני הם חשובים. הטכניקות החדשניות ביותר והחומרים החדישים ביותר יכולים לשפר את החיוך שלך באופן מדהים, ולעזור לך להראות במיטבך. הלבנת שיניים, למראה צעיר יותר, היא פרוצדורה מהירה וקלה מתמיד. שיטות טיפול רבות וחדשניות קיימות עבור אתגרים מסובכים יותר. חיוך לבן ורחב אפשרי לכולם.

שלחו לנו הודעה או התקשרו: 02-625-0870

השאירו את פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי