שחזורים (סתימות)

סתימה מורכבת מחומר שרופא השיניים משתמש בו למילוי חור לאחר הסרת העששת. לפני הסתימה, רופא השיניים ירדים את השיניים, החניכיים, והאזור הסמוך. רופא השיניים יסיר את העששת וישים במקומה את חומר הסתימה. סתימות יכולות להיות מורכבות מחומרים שונים. הרופא ידבר איתך על הסוג המתאים ביותר עבורך.

שחזור בחומרים מורכבים

אחת השיטות הפשוטות והשמרניות ביותר להסתרת פגמים בחיוך, כולל סדקים, פינות שבורות, רווחים וצבע דהוי. אנו מצפים את האזור הפגום בשרף או פלסטיק בצבע השיניים. החומר מחובר כימית לשן עם החשפות לאור בעוצמה גבוהה. האזור נראה ומתפקד בדיוק כמו שן רגילה, וניתן גם לפסל אותו על מנת להאריך שן, למלא סדק, או להרחיב שיניים כדי להסתיר רווחים. ניתן להשתמש בחומר זה גם עבור סתימות רגילות.

החלפת אמלגמה

למרות שאנו משתמשים בסתימות מסוג שרף בצבע השיניים, עבור רוב הסתימות שאתה עשוי להזדקק להן, הסרה והחלפה של אמלגמה (חומר על בסיס כספית המשמש לסתימת שיניים ) למטרות אסטיות בלבד הוא נושא שנוי במחלוקת. רוב מרפאות השיניים גורסים שהפרוצדורה מוצדקת רק בקרב המטופלים הנדירים האלרגיים לכספית. ניתן להחליף סתימות אמלגמה בסתימות העשויות מחומר אחר, כגון פלסטיק, זהב או חומר קרמי. רופא השינים שלך ישוחח עימך על השיקולים בעד ונגד טיפול כזה. למרות החששות שהועלו על בטיחות השימוש באמלגמה, זהו עדיין החומר הפופולרי ביותר למילוי סתימות והשתמשו בו בהצלחה רבה במשך שנים רבות.

תיקון שיניים שבורות או סדוקות

לעיתים קרובות משתמשים בסתימות Inlays ו- Onlays ובכתרים כדי לשקם אזורים שבורים או סדוקים בשן. את המבנים מעצבים במעבדת שיניים מחומרים מורכבים, זהב או חומר קרמי, והם מודבקים באופן קבוע לשן. Inlays ממלאים חללים בתוך השן, Onlays משקמים שן שבורה כדי לספק תמיכה נוספת עבור אזור מסויים של השן, בעוד שכתר תומך ומשקם את השן כשרוב המבנה המקורי אינו קיים עוד. שיקומים אלו יכולים להחזיק מעמד שנים רבות עם טיפול מתאים.

שלחו לנו הודעה או התקשרו: 02-625-0870

השאירו את פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי