שיניים תותבות

כתרים

כתרי חרסינה הם מכסים המותאמים מעל משטח השן, והופכים למשטח החיצוני החדש של השן. כתרים מחזקים שיניים חלשות, מכסים סדקים, ומסתירים כתמים או צבע דהוי. פעמים רבות משתמשים בהם לאחר טיפולי שורש. כתרים יכולים לשקם שיניים שניזוקו קשה, לתקן מנשך, לשפר מראה כללי של חיוך, או לשמש כבסיסים לגשר דנטלי. רופא השיניים שלך ישוחח איתך על היתרונות והחסרונות של החומרים השונים מהם ניתן לייצר את הכתר.

תותבות

שיניים תותבות מחליפות שיניים חסרות. שיניים תותבות קונבנציונליות ניתנות להסרה, אבל ישנן שיניים תותבות שמודבקות או נצמדות לשיניים או לשתלים דנטליים. האם יש אלטרנטיבות לשיניים תותבות? כן, ניתן להשתמש בשתלים דנטליים לתמוך בגשרים המודבקים לצמיתות, וכך לא להזדקק לתותבת. שתלים וגשרים נותנים תחושה חזקה יותר של שיניים אמיתיות, אבל העלות גבוהה יותר ולא כולם מועמדים מתאימים לשתלים דנטליים. יש להתייעץ עם רופא השיניים שלך.

 

גשרים

גשרים ממלאים את החלל שנוצר מחסרון של שן אחת או יותר. גשר מורכב משני כתרים, אחד מכל צד של החלל, ושן או שיניים תותבות בין הגשרים. הנחת הגשר דורשת בדרך כלל שני ביקורים. בביקור הראשון, רופא השיניים מכין את השיניים משני צידי החלל, לוקח מיטבע, ומניח גשר זמני. המיטבע עוזר בהכנת השיניים התותבות והכתרים. בביקור הבא הגשר יבדק, יותאם, ויודבק למקום.

שלחו לנו הודעה או התקשרו: 02-625-0870

השאירו את פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי