הלבנת שיניים

אחת השיטות הפשוטות והשמרניות ביותר להסתרת פגמים בחיוך, כולל סדקים, פינות שבורות, רווחים וצבע דהוי. אנו מצפים את האזור הפגום בשרף או פלסטיק בצבע השיניים. החומר חובר כימית לשן עם החשפות לאור בעוצמה גבוהה. האזור נראה ומתפקד בדיוק כמו שן רגילה, וניתן גם לפסל אותו על מנת להאריך שן, למלא סדק, או להרחיב שיניים כדי להסתיר רווחים. ניתן להשתמש בחומר זה גם עבור סתימות רגילות.

רפואת שיניים קוסמטית/אסתטיקה

עם השנים, השיניים שלנו הולכות וכהות. הלבנת שיניים תחת פיקוח היא פרוצדורה בטוחה עבור השן. הסרת אבנית ומניעתה יכולים במהירות וביעילות להסיר כתמים חיצוניים שנוצרו מקפה, תה, טבק, יין, וחומרים מכתימים אחרים. על מנת להסיר כתמים פנימיים יש להלבינם. הלבנה יכולה להסיר חלק מהפיגמנטים הכהים הטבעיים שיש לשיניים מסויימות, ולחשוף חיוך חדש, צעיר ולבן יותר.

ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה הוא מעטפת מעוצבת אישית עשויה חרסינה בוהקת, אשר מודבקת לשיניים על מנת להסתיר צבע דהוי, פינות חסרות, חוסר תאימות ופגמים אחרים. הציפויים נעשים במעבדת שיניים והפרוצדורה כוללת שני ביקורים במרפאה. שיטת השיקום הזו מסירה מעט מאד מהשן הטבעית, ולפעמים ניתן להשתמש בה כאלטרנטיבה לכתרים מלאים.

שלחו לנו הודעה או התקשרו: 02-625-0870

השאירו את פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי