היגיינת הפה:

טיפול קבוע של שיננית להסרת אבנית וליטוש מסייעים בשמירה על שיניים וחניכיים בריאות, ועל חיוך לבן. טיפול הסרת אבנית מסיר את מה שלא יורד בהברשה במברשת שיניים. ליטוש מסיר כתמי קפה, תה, סיגריות ויין אדום. אנו ממליצים על הסרת אבנית וליטוש כל שישה חודשים לפחות.

טיפול בפלואוריד:

החיידקים בפה משתמשים בהתססה של פחמימות ליצירת חומצות שתוקפות את מבנה השן. הפלואוריד מחזק את השיניים על ידי הטיית מאזן הכוחות בין דמינרליזציה לרמינרליזציה לטובת רמינרליזציה. טיפול בפלואוריד ניתן במרפאה בסוף טיפול השיננית. הפלואוריד ניתן בצורת ג'ל למשך 1-4 דקות. לאחר טיפול בפלואוריד, אנו מבקשים להימנע מאכילה ושתיה למשך שעה. הרופא עשוי להמליץ על טיפולים משלימים או מוצרים אחרים לשיקום בריאות הפה.

הוראות היגיינת הפה:

הברש את שינייך פעמיים ביום עם משחה המכילה פלואוריד. החלף את מברשת השיניים כל שלושה-ארבעה חודשים, או לעיתים תכופות יותר אם הזיפים התבלו. מברשת שיניים בלויה לא תצליח לנקות את שינייך היטב. השתמש בחוט דנטלי מדי יום להסרת חיידקים שנשארו בין השיניים, במקומות אליהם לא הגיעו זיפי המברשת. הפעולה הזו עוזרת להסיר פלאק וחלקי מזון מבין שינייך ומתחת לגובה החניכיים.

שלחו לנו הודעה או התקשרו: 02-625-0870

השאירו את פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי